aktualizováno: 19.01.2019 21:43:35 

Špicové z Jaríčkova dvora

Aktualizace stránek :13.1. 2019

Aktualizace stránek:13.1. 2019  

Dne 10.1. 2019 se nám narodil vrh"A" z Jaríčkova dvora po rodičích Danae z Broumovských skal a Baxovi Lion of Božetice.Ve vrhu je 1 fenka AURIKA a 1 pejsek ARISTO.Obě štěňátka jsou oranžová a to co mě velmi překvapilo,byla vyspělost jejich srsti(délka).Foto štěňátek je z prvního dne jejich života.Fenka je již rezervovaná.

Aurika+ Aristo

1.den života

Tak jak to obvykle bývá,nastal porod přesně půlhodinu po půlnoci na 10.1. 2019.Protože přepravku pro porod mívam na druhé půlce manželské postele v ložnici,tak mám stále přehled,co se právě děje.Fenka štěňátka donosila do 63.dní a tak byla po porodu dostatečně vyspělá a když jsem si po porodu zdřímla,byla obě štěňátka ráno již přisátá pod maminkou.Štěňátka byla po porodu větší-mamince jsme celou druhou půlku březosti,kterou byla s námi v bytě podstrojovali,co jen šlo a ona dobře jedla.A tak je tomu i po porodu.Ale tyhle dva jedlíci ztihnou vypít úplně všechno.Je velká úleva,když je všechno tak,jak má a já si vše v klidu užívám.

-------------------------------------------------------------

Doma mám 3. měsíční fenku Xilinku,na kterou mám dostatek času a ve dne se mnou jezdí autem v přepravce do domu mezi ostatní pejsky.Brzy si zde také našla kamaráda,se kterým si v kuchyni hraje.Když beru Xilinku v podvečer domů,snaží se k ní také nacpat do přepravky,aby mohl jet s námi.A tak večery a dopoledne trávíme s Xilinkou společně v obýváku.

Xilinka

Odchov a inzerce předchozích vrhů nám utvrdila,že je větší zájem o čistě oranžová štěňátka a ta,která byla více orange sable zájemce zaujala méně.

-------------------------------------------------------------

Zima s sebou přináší také zimní fotky špiců a pomeranianů na faceboku.Na fotce je zimní dovádění oranžového pejska z našeho chovu(po Ayle) s jeho krémovým kamarádem.

Zimní fotku fenky Uniky jsme našli také na facebooku

Unika(Danae z Broumovských skalx Bax Lion..)

Mám velmi ráda fotky jedné,ruské chovatelky pomeranianů,protože jsou krásným pohlazením po duši.A takové jsou i ty současné-zimní:

 

 

 

Vánoční aktualizace stránek-26.12. 2018  

Všem návštěvníkům našich stránek i všem,kteří se na naše webové stránky rádi vracejí přejeme vše nejlepší v novém roce 2019!!!

Do dnešního dne naše stránky(první+ druhou verzi našich webových stránek)navštívilo 75 882 návštěvníků !!

 

 

     

Od začátku října 2018 jsme nedělali žádné aktualizace,protože nezbýval žádný,volný čas.Poprvé za 26.let našeho chovu se nám fenky háraly tak brzy po sobě a ještě k tomu měly početné vrhy.Proto veškerý čas se věnoval odchovu štěňátek,jejich maminkám a práci kolem nich.V současné době máme doma již poslední fenku Zaniku.I když jsem to neplánovala,nechali jsme si pro další chov doma Xilinku.Dále velmi blízko(v Broumově) je fenka Ymi a nejdále bydlí fenka Xárinka(v Itálii).Xárinka ale šla do rodiny,kterou dobře známe,protože od nás již mají pejska.Nejvzdálenější zájemkyně o štěně byla z USA,které jsem ale nevyhověla.V současné době nemáme na webu rubriku:Plánované vrhy,protože všechna krytí,která jsem letos chtěla uskutečnit,jsem již uskutečnila.Plánovat nové vrhy budeme až koncem jara 2019.Svůj poslední vrh měla také fenka Sindy z Jaríčkova dvora a v necelých 8.letech odchází do důchodu.Tímto již nemáme žádnou ,chovnou fenku,která by v rodokmenu vedla jenom špice.Nynější fenky všechny vedou i pomeraniany.Když se ještě vrátím k letošním vrhům-velmi se mi líbil vrh "Y" po Hafince a Maudym.Vydrží-li Maudymu zdraví a kondice,chtěla bych tento vrh v zimě 2019 opakovat.V letošním roce dožili dva pejskové-zjara Vicky Lví domov a před pár dny střední fenka Ayla Oranžový vítr.Za dobu,kdy jsem nedělala aktualizaci webu-nám majitelé až do dnešních dnů naposílali fotky jejich štěňátek a pejsků,za což jim velmi děkuji:

  

pes od Ayly -Endy             Unika(oranžová)-MVP Trenčín 2018-výborná3

  Inko-10.let

Xárinka již doma v Itálii      Rodiče:Cherry Lví domov x Loren z Jar.dvora

trpasličí Izzinka z Jar.dvora

  

Yorik(doma)                  Yonika také již doma

pejsek Yuri doma spinká.

Zinka již také v novém domově.

pozdrav z domova posílá také Zanika

pejsek Yrro

pejsek Ursiko(Danae z Broumovských skal x Bax Lion of Božetice)-14.měs..

Wickie-11.měsíců

Rodiče:Sindy z Jaríčkova dvora x Uran z Jaríčkova dvora

Wickie

------------------------------------------------------

 

......................................................................................

 

Pro přehlednější úpravu sekce lze obsah rozdělit do textových "bloků". Bloky lze libovolně vytvářet, přesouvat a mazat. Jejich úpravu zahájíte dvojitým poklepáním tlačítkem myši. Textový editor se vždy spustí pouze pro vybraný blok. Jak editor pracuje, naleznete ve videoukázce.

Základní tipy:

 • Používejte často nové bloky.
 • ENTER = nový odstavec.
 • SHIFT+ENTER = nový řádek.
 • Obrázek je nejprve třeba nahrát na server přes Vložit obrázek a Správce souborů.
 • Obsah z Wordu vždy přenášejte přes Vložit z Wordu.
 • NEpoužívejte mezerník pro zarovnávání objektů.
Listování umožňuje dynamicky zobrazovat a skrývat obsahy vybraných bloků:
 • Stiskněte tlačítko listování.
 • U bloků, které mají být skryty, vyplňte nově zobrazené textové pole.
 • Všechny bloky s vyplněným listováním budou na stránkách skryty kromě prvního v pořadí.
 • Tlačítko přidat odkazy vytvoří nový blok se zástupcem, který bude na stránkách nahrazen odkazy. Tyto odkazy budou shodné s vyplněnými nadpisy u listování a budou přepínat příslušné bloky.
 • Ze všech bloků, které mají vyplněné listování, bude zobrazen vždy pouze jeden. Bloky, které nemají vyplněné listování vůbec, budou zobrazeny vždy.
 • Pokud chcete skrývat i první blok listování, vytvořte na jeho místo nový prázdný blok a použijte pro jeho nadpis výraz: %empty%
 • Chcete-li při přepnutí bloku rolovat okno na horní část bloku, přidejte za text bloku výraz: %top% (např.: Dovolená%top%)
TOPlist