aktualizováno: 20.11.2017 18:43:27 

Špicové z Jaríčkova dvora

Štěňátka na prodej

  Štěňátka na prodej z našeho chovu:

V současné době máme na prodej pejska,nar.3.11. 2017,pejska a fenku narozené 7.11. 2017 a čtyři fenky narozené 9.11. 2017,vše v oranžové nebo orange sable barvě.Náš chov je zaměřen na malé špice v typu pomeranian s výškou nad 23 cm.

 

-Všeobecné údaje o prodeji štěňátek-reagujeme pouze na dotazy telefonem a e-mailem,nikoliv na SMS zprávy

-štěňátka prodáváme nejdříve ve věku 8.týdnů od data narození

-při odběru má štěňátko čip,první očkování v 6-7.týdnu,je 3x odčerveno,má očkovací průkaz,je vystavena kupní smlouva a při odběru dostává s sebou potravu,na kterou je zvyklé na 1-2 dny.

-cena štěňátka není podle toho,zda jej chcete jako mazlíčka nebo na chov a výstavy,ale podle toho,jak je zdařilé a zda má nějakou vadu nebo je zcela bez vad.

-náš chov je řadu let šlechtěn na líbivý vzhled,osrstění,středně dlouhé ucho,středně dlouhý a širší čumáček,milý výraz hlavy,odstranění bílých znaků.

-dříve než se budete ptát na cenu,přečtěte si rubriku:Cena štěňátka,kde jsou vyjmenovány všechny položky,které musí chovatel v současné době zaplatit a pak pochopíte,že cena štěněte nemůže být 5.tis.Kč.

-štěňátko do doby odběru rezervujeme určitému zájemci pouze po zaplacení dohodnuté zálohy složenkou,na jejiž výši se dohodneme a o tuto zálohu je pak ponížena cena při odběru.

-jsem již v důchodu a svým pejskům a odchovu štěňátek mohu věnovat tolik času,kolik potřebují.

 

Představujeme Vám naše štěňátka na prodej:

Fotky jednotlivých štěňátek-tak jak budou růst,zde budeme postupně přidávat až do doby jejich odběru.

 

 

Tento pejsek se jmenuje Teddy a narodil se 3.11. 2017.Pejsek má silnou  kostru,je jedináček,má krásnou barvu i typ hlavy.Pejsek nemá žádné,bílé znaky,fontanelu,nebo kýlu.Jeho rodiče jsou Chelinka z Jaríčkova dvora,uchovněná jako malý špic v typu pomeranian,na dolní hranici výšky,PL 0/0,na výstavě byla pouze jednou s výsledkem výborná,vítěz třídy.Otcem štěňat je výstavní multišampion Bax Lion of Božetice,PL 0/0.

20.11. 2017

Chelinka má v rodokmenu 70% pomeranianů a 30% špiců a vede ze strany matky pomeraniana AAmora z Tichého hájeOtcem Chelinky je pomeranian Cherry Lví domov

Otec vrhu Bax Lion of Božetice má krevní založení 50% pomeraniani a 50% špicovéJe to velmi krásný pes,který se na Evropské výstavě umístil jako výborný 2.Otcem Baxe je pomeranianDilina Royal Chester Cheetach.

Štěňátka Chelinky z jejího předchozího,prvního vrhu:

Oliver+ Olivie

Pejsek Oliver již jako odrůstající štěně.

_______________________________________________________________

Tato 2 štěňátka se narodila 7.11. 2017 a ve vrhu je fenka Unika(tmavší) a pejsek Ursiko.

Maminkou vrhu je fenka Danae z Broumovských skal a její krevní vedení je 45% krve pomeranianů a zbytek jsou špicové.Vede stejně jako Chelinka pomeraniana Cherryho Lví domov a otec je stejný jako u předchozího vrhu-Bax Lion of Božetice.

20.11. 2017

Danae z Broumovských skal

______________________________________________________________

Třetí vrh štěňátek se narodil 9.11. 2017 a ve vrhu jsou 4 fenky-Valery,Vivien,Vendulka a Vicky-všechny oranžové.Narodily se fence Pamy z Jaríčkova dvora a je to její poslední vrh.Fenka dokázala dát velmi pěkné potomky.Její dcerou je Chelinka,matka prvního vrhu a ještě naše mladá fenka Rose z Jaríčkova dvora.

Fenečky druhý den po narození.

20.11. 2017

matka vrhu Pamy z Jaríčkova dvora,vede v rodokmenu taktéž pomeraniany a špice.

Toto je fenka Rose z předchozího vrhu Pamy.

 

Pro přehlednější úpravu sekce lze obsah rozdělit do textových "bloků". Bloky lze libovolně vytvářet, přesouvat a mazat. Jejich úpravu zahájíte dvojitým poklepáním tlačítkem myši. Textový editor se vždy spustí pouze pro vybraný blok. Jak editor pracuje, naleznete ve videoukázce.

Základní tipy:

 • Používejte často nové bloky.
 • ENTER = nový odstavec.
 • SHIFT+ENTER = nový řádek.
 • Obrázek je nejprve třeba nahrát na server přes Vložit obrázek a Správce souborů.
 • Obsah z Wordu vždy přenášejte přes Vložit z Wordu.
 • NEpoužívejte mezerník pro zarovnávání objektů.
Listování umožňuje dynamicky zobrazovat a skrývat obsahy vybraných bloků:
 • Stiskněte tlačítko listování.
 • U bloků, které mají být skryty, vyplňte nově zobrazené textové pole.
 • Všechny bloky s vyplněným listováním budou na stránkách skryty kromě prvního v pořadí.
 • Tlačítko přidat odkazy vytvoří nový blok se zástupcem, který bude na stránkách nahrazen odkazy. Tyto odkazy budou shodné s vyplněnými nadpisy u listování a budou přepínat příslušné bloky.
 • Ze všech bloků, které mají vyplněné listování, bude zobrazen vždy pouze jeden. Bloky, které nemají vyplněné listování vůbec, budou zobrazeny vždy.
 • Pokud chcete skrývat i první blok listování, vytvořte na jeho místo nový prázdný blok a použijte pro jeho nadpis výraz: %empty%
 • Chcete-li při přepnutí bloku rolovat okno na horní část bloku, přidejte za text bloku výraz: %top% (např.: Dovolená%top%)
TOPlist